Жертви коробочниць: на Дніпропетровщині викинули крихітних кошенят (Фото)

На Дніпропетровщині 10 крихіток-кошенят викинули у центрі села! Потрібна термінова допомога на лікування та утримання. Розповідають дніпровські волонтери.

«Знову страждають маленькі жертви коробочників. Коробочники – безжальні люди, які у погоні за наживою обіцяють за гроші прилаштувати небажаних кошенят та цуценят, а потім викидають їх десятками у найближчих кущах чи смітнику, набивши у пакети чи коробки. Звичайно, майже усі малюки гинуть. Вчора викинули десятеро! І четверо з кошенят хворі. Інфекція вразила їх очі. В одного вже повністю згнило одне око. Намагаємось врятувати інших». Пишуть волонтери «Вірності».

 

Утримувати і лікувати чотирьох кошенят у клініці дорого. Але вони такі симпатичні, і точно після лікування стануть дуже гарними і знайдуть родини. Допоможіть, будь ласка!

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для кошенят»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для кошенят»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

 

Головне фото: pixabay.