Поширені помилки під час отруєння

Людині, яка чимось отруїлась, завжди намагються допомогти. Але в цьом випадку можна допустити помилок. Мабуть, немає жодної дорослої людини, яка би не стикалась з харчовим отруєнням. Пише zdorovia.com.ua.

Найчастіше, отруєння є наслідком попадання в організм продуктів, заражених бактеріями. Його симптоми – нудота, блювота, діарея, біль в животі, головний біль. У важких випадках блювота і діарея стають багаторазовими і викликають загальну слабкість.

Іноді людині при діареї починають давати препарати з закріплювальним ефектом. Це помилка! Такі препарати, купірують  діарею, блокуючи перистальтику, і тим самим дають ефект полегшення. Однак, в кишечнику при цьому залишається велика кількість патогенних мікроорганізмів, які продовжують виділяти токсини і отруювати організм.

Іншою типовою помилкою є прийом кисломолочних продуктів людиною. У цих продуктах містяться пробіотики, які корисні для кишечника. І все ж пити той же кефір при отруєнні лікарі не рекомендують. Цей продукт підсилює перистальтику, що шкідливо для змученого інфекцією кишечника, в ньому це може викликати несприятливі і небажані процеси і посилювати загальну слабкість.

Що також не можна робити при отруєнні:

– давати пити газовану воду;
– викликати блювоту у вагітних жінок;
– самостійно давати антидот (наприклад, намагатися
нейтралізувати кислоту лугом);
– давати проносні препарати.