Жінки-політики з БПП взяли участь у форумі «Жіночі обличчя лідерства» в Одесі

29 жовтня в Одесі за підтримки Національного Демократичного Інституту політично активні жінки-лідерки з усією України зустрілися в рамках форуму «Жіночі обличчя лідерства». Учасницями події також стали стали депутатки та активістки партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» з Києва, Дніпра, Одеси та Запоріжжя. Жіноче крило партії у Дніпропетровській області на форумі представили голова крила Ірина Грицай та активістка Валерія Дідковська.

14656420_1714019208918540_20166183529086834_n

Форум включав різноманітні освітні формати – панельні дискусії експертів, дебати учасників, презентації громадських організацій та суспільних проектів. Головні теми – підвищення політичної активності жінок, подолання гендерних стереотипів, використання фемінітивів у мові, підвищення професійності жінок та побудова солідарності.

Під час панельної дискусії народна депутатка БПП Ірина Суслова зазначила, що жінки мають потенціал бути ефективними політиками, успішними лідерками, але для цього усе суспільства, включаючи і жінок, і чоловіків, має об’єднатися для досягнення гендерної рівності.

14639792_1193257307408720_4353397985366422947_n

«В цивілізованому суспільстві тема гендерної рівності одна з актуальніших, жінки в багатьох країнах обіймають високі політичні посади – свідчення того, що суспільство розвивається, що є прогрес. Такі форуми в Україні – нова практика, але відповідають вимогам сучасності», — прокоментувала подію Ірина Грицай, котра займає посаду радниці голови Дніпропетровської ОДА з гендерних питань.

За словами організаторів, міжрегіональний форум в такому форматі в Україні проводиться вперше, учасницями стали більше ста жінок, серед них депутатки різних рівнів рад та громадські активістки. «Ми бачимо великий інтерес учасників і учасниць до події. Наша мета – підвищувати видимість жінок у політиці, боротися з гендерними стереотипами та будувати солідарність. Жінкам складніше пройти шлях в політиці, підтримка та солідарність допомагає і реалізованим в політиці жінкам і тим, хто бажає в майбутньому робити кар’єру в політиці», — розповідає Олена Єна, керівниця програми «Жінки – лідери» Національного Демократичного Інституту.

Також фонд NDI реалізовує проект з підвищення видимості жінок та боротьби з гендерними стереотипами у національній та місцевій політиці, для чого пропонує успішним в політиці жінкам розповідати історії свого успіху. До участі в проекті залучені народні депутатки фракції Блок Петра Порошенка Марія Іонова, Ірина Геращенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе, а також політик з Дніпропетровщини — Ірина Грицай.

Добавить комментарий