Жителі Дніпропетровщині заборгували за газ велику суму

На Дніпропетровщині боржники за газ почали отримувати листи-повідомлення про можливе припинення газопостачання у разі непогашення заборгованості. Станом на 24 листопада ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» вже надіслав майже сім тисяч таких листів. Загалом, від початку 2020 року боржникам направлено понад 139 тис. попереджень.

Подібні листи – вимушені кроки. Адже від початку опалювального сезону клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» заборгували за спожитий газ понад 355 мільйонів гривень.

«Ми постійно знаходимося на зв’язку зі споживачами, а особливо в опалювальний період. Розуміємо, що причини несплати можуть бути різними: проблеми зі здоров’ям, втрата роботи, скорочення заробітної плати. Але карантин, інші життєві проблеми не анулюють боргові зобов’язання. Ми звертаємося до своїх клієнтів з проханням оплатити існуючі борги, щоб уникнути cудових позовів, а також можливого припинення газопостачання», — наголосила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Юлія Кузьменко.

Юлія Кузьменко також підкреслила, що у разі непогашення клієнтами наявної заборгованості, компанія буде змушена стягнути борг у судовому порядку.