Жителі Кривого Рогу частково залишилися без світла (Фото)

Увечері 16 квітня через сильний поривчастий вітер в Кривому Розі відбулися масові відключення електроенергії в центральній та північній частині міста. Співробітники ДТЕК Дніпровські електромережі оперативно ліквідували наслідки негоди. На ранок п’ятниці світло повернули до осель 1816 клієнтів.

Оперативно-виїзні бригади диспетчерської служби Криворізьких міських електромереж працювали усю ніч, аби відновити пошкоджені лінії. Наразі масові відключення електроенергії по лініях 6 кВ практично усунені. У роботі фахівців — ще 7 локальних заявок та 33 одиночних. Без електропостачання досі залишаються 745 абонентів міста Кривий Ріг. Аварійні бригади продовжують усувати наслідки негоди. Залишилися найбільш складні ремонти. Всі відновлювальні роботи планують закінчити до 15:00.

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів дотримуватися базових правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі необхідно уникати ліній електропередачі;
  • якщо ви помітили обірвані проводи, — не наближатись, ні в якому разі не торкатися їх.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, пишіть нам у Фейсбук. Або повідомляйте в кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00.

Незважаючи на карантин, фахівці компанії працюють в посиленому режимі, аби оперативно реагувати на заявки мешканців міста та усувати будь-які перебої з електрикою. З початку 2020 року ДТЕК Дніпровські електромережі виконав в Кривому Розі понад 9 тисяч аварійних заявок.

Нагадуємо, що через епідемію коронавірусу на період карантину Центри обслуговування клієнтів переведені на дистанційне обслуговування. Наші спеціалісти цілодобового працюють та роблять все можливе, аби в домівках мешканців області було світло і комфорт.

Ми працюємо заради вас — залишайтеся вдома заради нас.

Бережіть своє життя та здоров’я!