Жителів Дніпра закликають забирати з притулків покинутих котів та собак (фото)

На Дніпропетровщині з початком повномасштабної війни багато тварин залишились покинутими, їх приймають у місцеві притулки. За словами власниці одного з притулків для тварин Ірини Ситенко, вільних місць не вистачає, тому закликає містян не бути байдужими та забирати котів і собак до себе, повідомляє “Суспільне. Дніпро”.

Ірина Ситенко 9 років тому облаштували притулок для тварин у своєму приватному будинку. Зараз тут мешкає 48 котів та 46 собак. Вона говорить, якщо в її притулку звільниться місце, вона зможе прийняти інших покинутих тварин.

притулок для тварин_Дніпро

За останні тижні багато тварин залишилось на вулиці, однак забрати собі велику кількість тварин Ірина не може, місця не вистачає. Зараз її притулок переповнений.

притулок для тварин_Дніпро

“У мене на день йде близько 60 пакетиків кормів для кошенят, тому вони завжди потрібні. Сухого корму для собак достатньо, поки не треба. Треба запастись грошима, на випадок, якщо закінчиться корм. Потрібні медикаменти – антибіотики, таблетки від епілепсії, зараз цих таблеток у аптеках взагалі немає”, – розповідає власниця притулку.

притулок для тварин_Дніпро

Утримувати тварин Ірині допомагають містяни, також їй надіслали гуманітарну допомогу з Європи.

Жінка сподівається, що зможе знайти нових господарів тваринам з її притулку і взяти до себе тих, хто досі залишається на вулиці.

Читайте нас в телеграмм-канале t.me/vestidpua