Жорстоке вбивство у Кривому Розі: винна п’яна жінка з ножем? (Фото)

Сьогодні, 30 листопада у Кривому Розі близько першої години ночі в Покровському районі по вулиці Калантая було знайдено тіло місцевого жителя. При ньому були виявлені особисті речі – сумка з документами та зв’язка ключів.

вбивство

Було встановлено, що померлий – 38-річний місцевий житель, раніше не судимий. Тіло було направлено на експертизу для встановлення причин смерті. Але на тілі чоловіка одразу були помітні садини на обличчі та колото-різані рани грудей, повідомляє «0564.ua» з посиланням на прес-службу Криворізького відділу поліції.

Під час поквартирного обходу будинків по вул. Калантая було виявлено 32-річну місцеву жительку, яка раніше не була судима. При огляді в квартирі відчувався стійкий запах білизни. Незважаючи на те, що підлога у квартирі була тільки вимита, в одній з кімнат на килимовій доріжці було виявлено замочені буро-червоні сліди, схожі на кров. З приміщення квартири були вилучені предмети з буро-червоними слідами, пляшка з-під білизни і кухонний ніж. Предмети спрямовані на експертизу.

ковер

Опитати власницю квартири не було можливості, так як остання перебувала в стані сильного алкогольного сп’яніння і на контакт з співробітниками поліції не йшла.

нож

За даним фактом слідчим відділом Криворізького ВП внесено відомості в ЕРДР за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). В даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на пошук свідків даного злочину, а також відпрацьовуються особи, які можуть бути причетні до скоєння умисного вбивства.

Залишити відповідь