На благотворительном концерте в Днепре выступит известная певица

В Днепре, 27 апреля, пройдет благотворительный концерт. Его цель – подарить возможность особенным детям из нашего города летний лагерь, где они будут участвовать в мастер-классах, посещать курсы, выезжать на природу.

У Дніпрі нагородили переможців XIV Міжнародного фестивалю

Цими вихідними в Дніпрі відбувся гала-концерт та церемонія нагородження переможців і учасників XIV Міжнародного фестивалю вокально-інструментальної творчості «Пісня на «Біс».

В Україні вручили «Золоті дзиґи»

Днями у столиці відбувалася урочиста церемонія нагородження лауреатів Першої національної кінопремії України «Золота дзиґа» за професійні досягнення у розвитку українського кіно за 2016 рік, заснованої Українською кіноакадемією.

Стало відомо, хто виступить в фіналі Євробачення

Відомий український гурт ONUKA виступить під час найочікуванішої музичної події року – фіналу Євробачення-2017.

Як відомо, під час півфіналів та фіналу Євробачення продюсери зазвичай планують декілька так званих інтервал-актів.

Твори мистецтва Пікассо виставили на масштабний аукціон

Малюнки і скульптури відомого художника Пікассо з колекції виставили на аукціон. Раніше невідомі творіння митця зберігались у його внучки Марини Пікассо.

У Кам’янському модернізують українську класику

27 квітня в академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки кам’янчани побачать на сцені найвідомішу національну п’єсу – музичну мелодраму Івана Котляревського «Наталка Полтавка».

Відомі художники у Дніпрі спробували свої сили в емалі (Фото)

Майстерня художньоі емалі у творчій окупації. Окупував її «київський десант». Митці київської художньої школи під час свого перебування у Дніпрі встигли попрацювати у музейній майстерні та створити власні мистецькі твори, повідомляють у прес-службі музею.

Елена Печенюк: «Кармен — не мой типаж»

В Международный день театра в Днепре наградили победителей регионального театрального фестиваля-конкурса «Сичеславна». Приз за лучшую женскую роль в пластическом спектакле вручили заслуженной артистке Украины Елене Печенюк за образ Кармен в современной постановке «Carmen & Jose».

В Днепре прошло свое «Евровидение» (Фото)

Фестиваль «Дружба без границ» прошел в Днепре в Университете таможенного дела и финансов. Студенты представили 31 страну – в рамках выступлений участники пели, танцевали, знакомили зрителей с традициями своего народа и даже угощали традиционными кушаньями.