У Дніпровській міській раді привітали театралів

28 березня у міській раді Дніпра привітали директорів театрів, режисерів, акторів, театральних художників, театрознавців з Міжнародним днем театру.

Павлоградский коллектив отметили именитые танцоры (Фото)

Образцовый ансамбль танца «Юность» из Павлограда известен за пределами Украины. На III Всеукраинском чемпионате по хореографии среди десятков танцевальных коллективов из разных уголков Украины именитое жюри (Р.

На Днепропетровщине расскажут о «Душе дерева»

В Павлограде состоится встреча «Душа дерева» с народным мастером Украины Геннадием Останиным, который много лет занимается резьбой по дереву.

У дніпровському музеї представили міні-виставку

ХХ ст. — століття війн і революцій, національно-визвольних рухів. Саме в цьому столітті були опробуванні різні моделі соціального розвитку від національного до соціалістичного.

Відомі письменники презентують свою книгу у Павлограді (Фото)

Відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентують новий історичний роман «Забудь-річка» 7 квітня у Центральній міській бібліотеці міста Павлограда (вул.

Вийшов трейлер нових «Піратів Карибського моря»

В мережі опублікували новий трейлер фільму «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки». Фільм вийде на великі екрани 25 травня цього року і з наближенням прем’єри творці все більше інтригують шанувальників, повідомляє 24 канал.

У Дніпрі показують картини з героїко-драматичними образами (Фото)

Анатолій Ткач належить до числа таких художників, мистецтво яких запам’ятовується власним загальним змістовним сенсом, чіткою пластичною і образною спрямованістю, про що свідчать твори з колекції, зібраної Музеєм українського живопису у Дніпрі.

Юний українець встановив рекорд (Фото)

Юний українець Антоніо Джонсон Бразільєро встановив рекорд. Сольний виступ цього 13-річного українського хлопчика звучав у найпрестижнішій залі Карнегі-Хол в Америці.

В Днепре выступил уникальный дуэт близнецов-кларнетистов

В днепровской консерватории в рамках фестиваля «Музыка без границ» прошли концерты, где солировал единственный в мире дуэт близнецов-кларнетистов Александра и Даниэля Гурфинкелей.

Улюблений Шерлок вдруге став батьком

Відомий британський актор та зірка серіалу «Шерлок» Бенедикт Камбербетч вдруге став батьком. Як пише Daily mail, у актора та його дружини Софі Хантер народився другий син, повідомляє 24 канал.