Що хочуть жінки на 8 Березня? Відповідають соціологи

Українські жінки до свята 8 Березня хотіли б отримати у подарунок квіти, турботу і увагу, ювелірні прикраси, романтичну подорож, гроші, парфуми чи косметику. Про це свідчать результати соціологічного дослідження проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Чоловікам ставилося запитання: «Який подарунок ви понад усе хотіли б подарувати коханій жінці на 8 березня?»

Жінок питали: «Який подарунок ви понад усе хотіли б одержати від коханого чоловіка на 8 березня?»

Дослідження виявило, що квіти бажають отримати 23% жінок, 30% чоловіків мають намір їх дарувати. Також серед жінок 10% не чекають від чоловіків ніяких подарунків крім турботи та уваги, та лише 6% чоловіків відмітили цей пункт.

Ювелірну прикрасу хотіли б отримати у подарунок 9% жінок, така сама кількість чоловіків планують її дарувати 9%. Романтичну подорож бажають отримати у подарунок 7% жінок, планують дарувати 6% чоловіків.

В цьому році вперше серед подарунків-лідерів у жінок – гроші, 6% жінок хотіли б отримати гроші в подарунок, 5% чоловіків планують їх дарувати.

Туалетну воду, парфуми або косметику хотіли б отримати у подарунок 6% жінок, та 8% чоловіків планують зробити саме такий подарунок.

Серед жінок 9% відповіли, що не мають людини, від якої вони чекають подарунків, та 5% чоловіків зазначили, що не мають кому їх дарувати.

Як бачимо в цілому бажання жінок та плани чоловіків співпадають, значущі розбіжності є лише в декількох позиціях: чоловіки дарують квіти частіше, ніж хотіли б жінки (30% чоловіків проти 23% жінок), турбота й увага на другому місці в ієрархії подарунків – 10% жінок відповіли, що вважають це подарунком, проте лише 6% чоловіків ведуться на такі жіночі хитрощі.

Якщо порівнювати дані останнього опитування з відповідями минулих років, то цікаво, що кількість жінок, які б хотіли отримати у подарунок квіти зменшилася на 5% порівняно з 2014 р. (було 28%), серед чоловіків також суттєво зменшилася кількість тих, хто має намір дарувати квіти – на 8% (було 38%).

Зменшилася кількість чоловіків, які вважають подарунком і планують дарувати турботу, увагу та добре слово (з 8% до 6%).

Жінки стали більше бажати ювелірних прикрас (з 6% до 9%) та грошей (з 3% до 6%), в іншому ситуація з бажаннями жінок суттєво не змінилася.

Дещо підвищилася кількість чоловіків, які взагалі не планують дарувати подарунків жінкам (з 2% до 4%).

За матеріалами «Української правди»

Добавить комментарий