29 жовтня на Дніпропетровщині стартують масштабні змагання «Ігри героїв»

Фізичні вади не можуть перешкодити повноцінному та активному життю. Це 29 жовтня доведуть учасники змагань з кросфіту «Ігри героїв». 25 людей з обмеженими можливостями підніматимуться канатом, віджиматимуться від підлоги, підтягуватимуться на турніку. Серед учасників – і бійці, які отримали важкі поранення в зоні АТО. Долучитися до групи підтримки можуть всі бажаючі.

«За три дні Дніпро прийматиме масштабні спортивні змагання «Ігри героїв». Силу духу демонструватимуть люди з обмеженими можливостями. Серед них – і учасники АТО. У деяких з хлопців важкі поранення, інші втратили кінцівки. Та незважаючи на це, бійці сповнені оптимізму й налаштовані на перемогу. Підтримати учасників можуть всі бажаючі», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Виклик прийняли 25 людей з обмеженими можливостями із Дніпропетровщини та інших регіонів України. Підйом по канату, віджимання від підлоги, підтягування на турніку – це неповний перелік вправ, які вони виконуватимуть вже цієї суботи на «Іграх героїв».

До змагань із кросфіту учасники готувалися понад двох місяців. Займалися з професійними тренерами за спеціальною програмою, яка враховувала потенціал і індивідуальні особливості кожного спортсмена.

Набирається сил перед важливим стартом і Юлія Окулова із Дніпра. Вона приїде на змагання в інвалідному візку. Каже, настрій перед змаганнями бойовий.

«Налаштована перемогти, прагну довести собі, що зможу, – посміхається жінка. – На тренування ходила три рази на тиждень, намагалася не пропускати. Часу було небагато, аби підготуватися. Але дякувати тренерам, максимально нас підтягнули. Я до недавнього не мала уяви, як піднятися канатом. Тепер роблю це з легкістю. Можу підняти гирю вагою вісім кілограмів, а штангу – і ще важче».

«Ігри героїв» стартують 29 жовтня у СК «Метеор» за адресою: Дніпро, вул. Макарова, 27А. Початок о 13.00. Тримати кулаки за учасників запрошуються всі бажаючі.

«Ігри героїв» – змагання з кросфіту. У їхній основі – особлива система фізичної підготовки. Тренування розвивають силу та стійкість, включають вправи з важкої атлетики, художньої гімнастики, гирьового спорту, пауерліфтингу.

Такі змагання вже фінішували в Києві й Харкові.

На Дніпропетровщині проект реалізують ДніпроОДА та громадська організація «Різні та рівні».

Добавить комментарий