30 тисяч людей отримали воду або як на Дніпропетровщині вирішили десятирічну проблему

У Синельниковому завершили реконструкцію водоводу. Більше 30 тисяч мешканців міста відтепер зможуть забути про перебої з водою та низький напір. Це вже другий населений пункт, якому цьогоріч полагодили водовід.

Близько 10 років мешканці Синельникового мали перебої з водою, вода ледь сочилася з кранів, інколи взагалі зникала. Старі труби водоводу часто проривалися – виправити ситуацію міг лише капітальний ремонт.

У 2012-2013 роках ремонт починали, однак так і не завершили через брак коштів. У 2015 році з обласного бюджету були виділені кошти на капітальну реконструкцію мережі. За цей час замінили більше 5 км труб та налагодили роботу системи. Відтепер воду мають всі мешканці Синельникового.

«Неприпустимо, щоб у XXІ сторіччі люди не мають води. Однак ця проблема, на жаль, ще існує. Другий рік поспіль ми будуємо водоводи на Дніпропетровщині. У 2016-му збудуємо та реконструюємо 21 водовід та забезпечимо стабільним водопостачанням понад 100 тисяч мешканців регіону», — наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

У червні воду без перебоїв отримали мешканці селища Романково та мікрорайону «55-й блочок», що в Кам’янському. Зараз роботи ведуться на 19 водоводах. Реконструюють 3 водоводи, які забезпечать водою 52 тисячі мешканців в Тернівці, Верхньодніпровському та П’ятихатському районах. Будують 16 нових водогонів в Апостолівському, Криничанському, Нікопольському, Покровському, Томаківському та Широківському районах. Ці водогони дадуть воду 30 тисячам людей, у яких її ніколи раніше не було.

Добавить комментарий