4-річний хлопчик проїхав на роликах понад 500 кілометрів

Один батько з Китаю, бажаючи дати своєму синові цінний урок, вирішив спробувати дещо новеньке в області методів виховання. Поки мама хлопчика була у від’їзді, 39-річний водій вантажівки Чжан Цзюнгуан відправився в подорож з рідного міста Пуян в Пекін разом зі своїм маленьким сином, пише gazeta. ua.

Подорожувати належало на роликах, але це ще не найстрашніше – їм потрібно було подолати відстань в 520 кілометрів. Вранці 22 березня Цзюнгуан надів ролики на себе і на сина і відправився в довгий і непростий шлях.

Кожен день тато і син вставали о 8 годині ранку і добиралися до китайської національної дороги № 106. Один раз на годину мандрівники зупинялися, щоб перепочити і відновити сили, а ближче до заходу сонця починали шукати нічліг. Ось так проходив їх звичайний день на роликах.

Після прибуття в чергове місто гордий тато обов’язково фотографував сина поруч зі знаками на шосе. Коли вони нарешті дісталися до Пекіна, то в колекції зібралося близько 600 знімків.

Щодня чоловік і хлопчик долали відстань у тридцять кілометрів.

Після подорожі Чжан Цзюнгуан зізнався, що найбільшим мінусом їх пригоди була вітряна погода і погана дорога на деяких ділянках. Також батько з гордістю розповів, що кілька разів дорогою син плакав, але не скаржився і не здавався. Саме такою була мета Цзюнгуана – навчити хлопчика наполегливо йти до своєї мети і не відступати.

Всього подорож тривала у тата і сина два тижні, і 4 квітня вони були вже в Пекіні. В якості нагороди за завзятість і твердість духу Цзюнгуан показав малюкові всі визначні пам’ятки міста, які син хотів побачити.

Доїхавши до Пекіна, сім’я відвідала Тяньаньмень і вирішила затриматися в столиці ще на вісім днів, щоб оглянути інші її пам’ятки. Правда, яким чином батько і син потрапили назад до рідного міста, не уточнюється.

“Життя – це все одно що прогулянка уздовж дороги: іноді дорога рівна і спокійна, а іноді доводиться долати ями, – каже Цзюнгуан. – Я сподіваюся, що ця подорож вплинула на мого сина”.

Коли ця історія з’явилася в новинах, багато людей засудили вчинок китайця, вважаючи його не батьком, а психопатом, який знущається над дитиною. Інші ж погодилися, що такий метод виховання ефективний, бо в наші дні багато дітей виростають розпещеними, а ті, хто пізнали труднощі і випробування з раннього дитинства, виростуть сильними і гідними чоловіками.

693947_2_w_1000

Залишити відповідь