4,5 млрд. грн. має сьогодні Дніпропетровщина на казначейському рахунку

Наразі на єдиному казначейському рахунку Дніпропетровська область має 4,5 млрд. грн. Торік ця цифра сягала лише 3 млрд. грн. І це вже вважалося перемогою. Сьогодні минулорічні досягнення перевищено на 50%. Про це заявив радник очільника голови ОДА Юрій Голик.

голик

«4,5 млрд. грн. – ця цифра сама по собі нічого не означає. Однак вона дає розуміння, що всі свої зобов’язання – зарплати бюджетникам, соціальні виплати виконує в повному обсязі. Також всі території мають кошти на розвиток. Зокрема, на масштабне будівництво, яке зараз ведеться в області», – зазначив радник очільника регіону.

на рахунках2
Він пояснив, що таке збільшення надходжень – результат бюджетної децентралізації. З 1 січня ми живемо в умовах нового бюджетного та податкового кодексів. Бюджетна децентралізайція за світовими мірками означає, що держава на територіях залишає більший відсоток кожного з зібраних там податків. Громади самі вирішують, як розподілити ці кошти.

на рахунках3
У результаті децентралізації за підсумками 10 місяців бюджети усіх міст і районів перевиконані. Це означає, що Дніпропетровщина розібралися з новим бюджетним кодексом і навчилася його правильно використовувати.

рахунки5
«Ми врахували суттєве збільшення надходжень цього року. І вже підвищуємо план на наступний рік. Наступного року до бюджетів всіх рівнів закладається зростання від 3 до 10%. Це кошти на розвиток громад», – наголосив радник голови.

Залишити відповідь