У грудні відбудуться перші вибори у новостворенних громадах області

На грудень заплановані перші вибори у 18 новостворених об’єднаних громадах Дніпропетровської області. Про початок виборчого процесу, який стартує уже цього тижня, оголосила ЦВК. 11 грудня голів та депутатів місцевих рад обиратимуть Криничанська, Божедарівська та Аульська громади, 18 грудня – інші 15. На виборчі дільниці мають прийти понад 102 тисячі мешканців.

За два місяці новостворені об’єднані тергромади Дніпропетровщини обиратимуть очільників та депутатів. ЦВК анонсувала початок виборчого процесу.

«На Дніпропетровщині вже 34 об’єднані територіальні громади. 18 з них – створені цьогоріч. Крок за кроком вони вибудовують ефективну систему роботи. Відповідно до Закону у кожній новоствореній громаді повинні пройти місцеві вибори. Вони призначені на грудень. Люди обиратимуть голів та депутатів, разом з якими розвиватимуть територію», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

11 грудня вибори пройдуть у Криничанській, Божедарівській та Аульській громадах. Відповідно до Закону реєстрація кандидатів, формування виборчих комісій та агітація розпочнуться вже цього тижня – 22 жовтня.

На 18 грудня заплановані вибори в інших 15 новостворених громадах області – Васильківській, Новопавлівській, Чкалівській, Покровській, Маломихайлівській, Великомихайлівській, Лихівській, Вишнівській, Роздорській, Софіївській, Томаківській, Царичанській, Новолатівській, Греченоподіївській та Варварівській. Виборчий процес на цих територіях стартує 29 жовтня.

Загалом на виборах працюватиме 101 дільниця. Графік роботи – з 8.00 до 20.00. Для голосування при собі необхідно мати паспорт.

Віддати свій голос за кандидатів зможуть всі мешканці новостворених громад, які мають право голосу за Конституцією України. Це понад 102 тисячі людей.

Нині на Дніпропетровщині 34 об’єднані територіальні громади. Загалом планується створити – 84.

Добавить комментарий