Спортсменка з Кам’янського встановила рекорд Дніпропетровщини з пауерліфтингу

Тренерка відділення баскетболу ДЮФШ «Надія» з Кам’янського Тетяна Бовтун стала чемпіонкою Дніпропетровської області з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед ветеранів, а також встановила новий рекорд регіону.

Чемпіонат відбувся у Дніпрі та зібрав найсильніших спортсменів області, які змагалися серед чоловіків, жінок і ветеранів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Тетяна Бовтун виступала у ваговій категорії до 84 кілограмів. За підсумками триборства спортсменка набрала 288 кілограмів у сумі трьох вправ, що забезпечило їй золоту медаль і дозволило встановити новий рекорд Дніпропетровської області.

Успішний виступ став черговим підтвердженням високого рівня підготовки спортсменів Кам’янського. Новий рекорд увійшов до числа найкращих результатів чемпіонату та став вагомим досягненням як для самої спортсменки, так і для спортивної спільноти міста.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *