У Апостолівському районі працював підпільний сирзавод (Фото)

Кожного місяця його власники отримували 800 тисяч гривень прибутку. Продукцію сумнівної якості розповсюджували на території області. Вилучено понад 10 тонн «сиру».

сирзавод

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Дніпропетровській області ДЗЕ Нацполіції встановили організатора незаконного бізнесу. Ним виявилася особа, яка є офіційним представником компанії по виготовленню сиро-молочної продукції.  Також встановлено місця знаходження цеху, складів та торгових точок продажу.

Підпільний цех знаходився на території Апостолівського району. Його потужність становила близько 30 тонн. Розповсюджувалась фальсифікована продукція під торговою маркою українського виробника.

сирзавод

Під час проведення санкціонованих обшуків працівники УЗЕ та слідства вилучили 10 тон “сирної” продукції, обладнання для її витоплення та етикетки торгової марки компанії.

Окрім того, оперативники Управління захисту економіки з’ясували, що організатор підпільного виробництва скуповував недоброякісний сир, у якого закінчився термін споживання. Замість утилізації він використовував його для виготовлення нової продукції.

сирзавод

Слідчим відділом Дніпропетровського відділу поліції ГУНП відкрито кримінальне провадження  за ст.227 (Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) Кримінального кодексу України. Власнику такого бізнесу загрожує покарання у вигляді штрафу від 8,5 тисяч до 17 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь