Українські каратисти – одні з найсильніших на чемпіонаті Європи (Фото)

Днями у столиці Болгарії завершився чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді. Участь у першості взяли більше тисячі спортсменів з 50 країн Європи, серед них і 35 українських бійців.

За підсумками змагань українська збірна увійшла до десяти найсильніших країн континенту та посіла шосте загальнокомандне місце. В активі наших співвітчизників шість нагород – дві найвищого ґатунку, срібло та три бронзи.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

українські каратисти

Чемпіонський титул в індивідуальному куміте серед кадетів до 57 кг здобув Артем Середа. Також у цій віковий категорії Євген Сендецький виборов “бронзу” серед спортсменів до 63 кг.

Маємо високі здобутки і в категорії “молодь”. “Золото” турніру здобула Анастасія Мястковська у ваговій категорії до 55 кг, а Кирило Рябошапко піднявся на другу сходинку п’єдесталу у категорії до 67 кг, повідомляють у прес-службі Міністерства молоді та спорту

Бронзові нагороди змагань вибороли юніорки Соломія Кміть (до 48 кг) та Діана Шостак (до 56 кг).

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!