Абітурієнти Дніпропетровщини перевірять свої знання на пробному ЗНО

На Дніпропетровщині понад 19 тисяч абітурієнтів зареєструвалися на пробне тестування. Більшість вирішили спробувати свої сили у тестах з української мови та літератури, математики та історії України. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цього року спробувати сили на пробному ЗНО вирішили 19 тисяч 405 абітурієнтів області. Участь у такому тестуванні – не обов’язкова. Але це гарна можливість ознайомитися з процедурою реального ЗНО, потренуватися вирішувати тести та заповнювати бланки, а також розраховувати час на іспиті», – зазначили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Пробне тестування проходитиме два дні. 21 березня абітурієнти складатимуть українську мову та літературу. 21 березня – історію України, математику, біологію, географію, фізику, хімію або іноземну мову. Тестування розпочнеться одночасно, тож за один день вступники зможуть здати один предмет на вибір.  Участь у пробному оцінюванні не передбачає реєстрації у реальній сесії ЗНО та не впливає на його результати.

Фото: acc.cv.ua