Аграрії Павлоградського району готуються збирати врожай

Аграрії Павлоградського району готуються збирати врожай. Місцеві підприємці тримають економічний фронт. Працюють магазини, аптеки, лікарні, комунальні підприємства. Про це під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповів голова Павлоградської РВА Сергій Рублевський.

«Павлоградський район – наполовину промисловий, наполовину аграрний. В обох напрямках усе добре. Промислові підприємства, великий та малий бізнес – працюють, – зазначив Сергій Рублевський. – У аграріїв зараз гаряча пора. Ось-ось треба буде жати ранні зернові. Першою збиратимуть озиму пшеницю. Коли розпочнуть – залежить від погоди».

Він додав, що в районі загалом майже 150 тис га посівів. Серед топ-3 культур, які вирощують – пшениця, соняшник, ріпак. Сіють і ячмінь, сою, гречку.

Продовжують повертатися додому місцеві мешканці, які виїхали на початку війни. Павлоградщина прийняла понад 15 тис переселенців. Їм допомають волонтери, а ще пропонують роботу на великих підприємствах.

«Дивимося вперед з оптимізмом. Гуртуємося, аби разом пережити важкі часи. Не маємо жодних сумнівів у нашій перемозі», – сказав очільник району.

В усіх громадах готуються до нового навчального року. Роблять все, аби діти змогли безпечно повернутися за парти. Зараз перевіряють та облаштовують укриття.