«Акваріум» ДНУ відзначив День народження

Нещодавно в приміщенні Навчально-наукового комплексу «Акваріум» Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбулося свято, приурочене 31-й річниці  відкриття комплексу.

3_061_a

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У першу чергу, любителі акваріумних риб та інших екзотичних тварин могли насолодитися вражаючою виставкою-експозицією, у більш ніж 20 акваріумах якої живуть прісноводні риби та рослини з усіх куточків земної кулі. Центральний акваріум експозиційної зали об’ємом 100 кубічних метрів є справжньою перлиною ННК «Акваріум». Тут мешкають прісноводні риби з різних водойм та ті, що розводяться в рибних господарствах України.

Але це далеко не все, що підготував колектив «Акваріуму». Відвідувачі змогли взяти участь у захоплюючих заходах. На юних гостей чекали різноманітні конкурси: конкурс дитячого малюнка «Підводний світ очима дитини», складання рибок-орігамі, ліплення водних мешканців із кольорового солоного тіста. Також для всіх бажаючих були проведені екскурсії, а ті хто завітав на свято в суботу, змогли побачити годування хижаків. Привернула увагу гостей заходу й виставка райдужних рибок, представлена лабораторією риборозведення.

086_a

Відвідувачі виставки, дніпряни та гості міста, отримали масу позитивних вражень та емоцій, а на адресу ННК «Акваріум» надійшла величезна кількість доброзичливих, а іноді й захоплених відгуків.

2_009_a

Сподіваємося, що традиції таких виставок триватимуть, і ми станемо свідками ще багатьох цікавих та пізнавальних заходів у стінах ННК «Акваріум» ДНУ.

Інформаційно-аналітичне агентство

ДНУ ім. О.Гончара

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь