Австрія і Дніпропетровщина планують співпрацювати у напрямку енергозбереження, альтернативних видів енергетики та сміттєпереробки

14 квітня голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер. Сторони домовились про проведення у Дніпропетровську ряду  круглих столів та бізнес-форумів для розвитку україно-австрійського бізнесу. А також обговорили можливості співпраці у напрямках енергозбереження, використання альтернативних видів енергетики, сортування та переробки сміття, допомоги у розвиту аграрного бізнесу для демобілізованих військовослужбовців.

Зокрема, в області зараз йде активний розвиток аграрних міні-підприємств, де будуть працювати колишні військовослужбовці.

«Ми розуміємо важливість міжнародної співпраці для розвитку регіону та бізнесу, тому наше завдання стимулювати міжнародну діяльність та залучати іноземні інвестиції та бізнес до регіону. Для нас важлива підтримка Дніпропетровщини у напрямках розвитку малого та середнього бізнесу,  зокрема у аграрній сфері, маємо гарні перспективи у напрямку сміттєпереробки, крім того, область візьме на себе основну допомогу у відбудові Донецької та Луганської областей», – зазначив Гліб Пригунов.

За словами Герміне Поппеллер, австрійська сторона готова до співпраці  з Дніпропетровщиною  за перспективними напрямками для обох сторін. І відкриття почесного консульства Австрії у Дніпропетровську  допоможе ще більше зблизити бізнес і громади обох країн і регіонів.

Залишити відповідь