????????????????????????????????????

Батьків дітей-переселенців, які мешкають у Дніпрі, запрошують пройти опитування

У Дніпрі запустили спеціальний онлайн-опитувальник. Його просять пройти переселенців, які мають дітей шкільного віку. Аби з’ясувати, хто планує записуватися до навчальних закладів міста.

Про це повідомили під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Дніпро прийняло вже майже 127 тис людей із зони активних бойових дій. Серед них багато дітей. Ми хочемо допомогти юним переселенцям із влаштуванням у школи», – сказала заступниця начальника відділу КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Валерія Усольцева.

Вона додала, що навчальні заклади мають знати кількість майбутніх учнів. Найперше, аби підготуватися. Сформувати класи та залучити необхідну кількість педагогів.

В опитувальнику батьків просять вказати дані: свої і дитини, контактний номер телефону. Зазначити, з якого населеного пункту приїхали, яку школу раніше відвідувала дитина. А ще визначитися, де плануєте навчання свого чада у 2022-2023 навчальному році.

Учні 1-9 класів мають подавати документи до навчального закладу за місцем проживання. Старшокласники ж можуть обирати школу у будь-якому районі міста, зазначила Валерія Усольцева.

Школярі-переселенці, які навчатимуться у Дніпрі, отримають учнівські квитки. Зможуть користуватися усіма їх пільгами. Зокрема, безкоштовно їздити в електротранспортні. А в автобусах – зі знижкою.

У громадах Дніпропетровщини проводять й інше опитування серед батьків. Аби дізнатися, який формат навчання вони підтримують: дистанційний або офлайн. За результатами опитування вирішуватимуть, як буде працювати кожна школа.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!