Без провокацій та ракетних ударів: минула доба на Дніпропетровщині була спокійною

У Дніпропетровській області спокійна та контрольована ситуація. Працюють правоохоронці, тероборона, військові. Регіон забезпечений необхідним. Про це під час брифінгу повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник голови Ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«Ще один ранок на Дніпропетровщині добрий, завдяки ЗСУ. Будь-яких провокацій, ракетних обстрілів не було. Аптеки забезпечені ліками. Вибудувані логістичні шляхи для підвозу продуктів. Прибувають люди, які евакуюються із Харкова. Зустрічаємо їх та надаємо допомогу. Надійно працюють правоохоронці. Виявляють та затримують диверсантів», – зазначив Микола Лукашук.

Він додав, що повний порядок на блокпостах. Там добре налагоджена система пропуску. Люди продовжують вступати до лав територіальної оборони. Повертаються чоловіки з-за кордону, які відвозили жінок та дітей. Автобуси з вокзалу розвозять людей в комендантський час

«В області протягом доби виявили 17 фактів загрози нацбезпеці. Затримали 13 осіб, які збирали інформацію щодо пересування ЗСУ, робили фото-відео наших об’єктів, вели переписку», – розповів Микола Лукашук.

Для мешканців області розробили спеціальну методичку. Там інформація про те, як діяти, якщо побачили ворожу техніку. Найперше, порахувати її кількість та зафіксувати на фото або відео. Далі потрібно подзвонити у центри комплектування або силовикам. Як варіант, повідомити голову міста чи ОТГ. Можна розмістити інформацію в інтернеті. Усі дані одразу потраплять у штаб та негайно будуть передані військовим.

«Зафіксували велику кількість фейкових акаунтів і груп. Там розповсюджують неправдиву інформацію. Начебто керівники області, міст та територіальних громад «побігли здаватися». Не вірте, повідомляйте правоохоронцям, блокуйте. Всі працюють, всі на своїх робочих місцях. Все у нас професійно. Регіон готовий зустрічати ворога», – наголосив Микола Лукашук.