Більше сотні дітей Дніпропетровщини стали юними вченими

На Дніпропетровщині відбулась весняна сесія обласної Природничої школи. Заглибитись у тонкощі наук про життя і людину змогли юні хіміки, біологи, флористи, астрономи та ветеринари. Для них влаштували тренінги, семінари та майстер-класи. Більше сотні хлопців та дівчат зі всієї області відчути себе справжніми вченими. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

До весняної сесії Природничої школи долучилися 122 учні шкіл, технікумів і коледжів з 13 міст та районів області. Заняття проводили науковці та викладачі вишів Дніпропетровська. Вони робили акцент на практичних знаннях та навичках. Для хлопців та дівчат влаштували тренінги, майстер-класи, лабораторні дослідження. Вони відчули себе справжніми вченими, дізналися більше про анатомію тварин та спробували стати дизайнерами-флористами.

«Природнича школа – це чудова можливість для молоді поглибити знання з біології, хімії, астрономії, підготуватись до ЗНО або обрати для себе професію, — відзначає директор департаменту освіти і науки Олексій Полторацький.

Навчання в обласній Природничій школі триває 2 роки. Учні виконують завдання вдома, чотири рази на рік – відвідують практичні заняття, тренінги та консультації з науковцями. Відмінники вже після першого курсу отримують можливість навчатись у Всеукраїнській природничій школі в Києві. Результати своїх досліджень юні вчені презентують на Всеукраїнських та міжнародних освітніх конкурсах та проектах.

Добавить комментарий