Благодійна акція «Миколай про тебе не забуде» триває на Дніпропетровщині

На подарунки з нетерпінням чекають діти, а дорослі вірять у чудеса. На Дніпропетровщині триває благодійна акція «Миколай про тебе не забуде». Уже майже 300 подарунків зібрали мешканці області. Приєднатися можуть всі бажаючі. Стати чарівником просто. Перевтілитися в казкового героя допомагають у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.

Цьому сивочолому дідусеві майже 80. Але це не завадило йому зібрати й принести до ДніпроОДА важкі пакети. У них – подарунки до Дня Святого Миколая для дітей.

Фрукти та все, що згодиться для дитячої творчості, чоловік розподілив по окремим пакункам. Що для хлопців, а що для дівчат – підписав.

«Коли ми запитали в дідуся, як його звати, він відповів: «Санта Клаус». Після таких відвідувачів – сльози на очах, – розказала координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Шуліка. – Цей дідусь уже став легендою серед волонтерів. Допомагає переселенцям, пораненим в лікарнях, АТОшникам. Він – дитина війни і добре пам’ятає своє нелегке дитинство».

Влаштувати добру казку для дітей можуть усі охочі. Для цього треба лише приготувати гостинці для малечі. Хлопчики та дівчатка зрадіють канцтоварам, іграшкам, солодощам, спортивному спорядженню.

Пункт збору подарунків – Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. На вас чекають за адресою: Дніпро, пр. О.Поля,1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, телефон (056) 742-86-62.

Благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде» Центр допомоги учасникам при ДніпроОДА проводить спільно з благодійною організацією «Твори добро!». Збирають подарунки для дітей бійців АТО, переселенців, дітей з багатодітних родин, сиріт.

Добавить комментарий