Близько 270 тисяч школярів Дніпропетровщини пішли на зимові канікули

Сьогодні, 28 грудня, для учнів 18 районів та 12 міст Дніпропетровщини розпочалися довгоочікувані новорічні канікули. Вже завтра на відпочинок підуть школярі Магдалинівського району. Пізніше за всіх, 30 грудня, канікули стартують у Криничанському, Нікопольському і Синельниківському районах, а також у Павлограді. Про це повідомили в департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

«Вперше в історії України цьогоріч школи можуть самостійно визначати коли та на скільки йти на канікули. Єдина вимога – відпочивати діти протягом року повинні не менше 30 днів, – відзначила начальник управління середньої освіти Валентина Середня. – Самостійність, яку отримали цьогоріч школи, дозволила грамотно вибудувати навчальний процес. По-перше, перед канікулами учні повністю закінчили вивчення окремих тем з предметів. По-друге, відпочинок школярів узгодили й з опалювальним сезоном, щоб максимально зекономити».

Більшість школярів знову сядуть за парти вже через два тижні – в понеділок 11 січня. Проте учні шкіл П`ятихатського району відпочиватимуть до 12 січня, а навчальні заклади Павлограду своїх учнів чекатимуть 15 січня, Новомосковська та Криничанського району – 17 січня.

На Дніпропетровщині працює 1000 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчаються майже 294 тисячі дітей.

Залишити відповідь