Британець перетворив свій сарай у найкращий ресторан Лондона (фото)

Журналіст видання Vice Уба Батлер розповів, як за допомогою імітації ажіотажу перетворити сарай у саду в один з найбільш високо оцінених ресторанів Лондона за версією рекомендаційного сервісу TripAdvisor, повідомляє Радіо Максимум.

До роботи в Vice Батлер займався написанням фейкових рецензій у TripAdvisor: власники ресторанів платили йому 10 євро за кожен позитивний відгук на сайті. Пам’ятаючи про ефект таких записів, журналіст вирішив зробити підроблений ресторан у своєму дворі та максимально розкрутити його. На «перетворення» сараю в престижне місце у нього пішло півроку.

У квітні 2017 року Батлер зареєстрував назву «The Shed at Dulwich», вказав, що заклад працює тільки при попередньому бронюванні, а також створив сайт «ресторану». На сайті необхідно було показати приклади страв. Журналіст розмістив кілька фотографій. Але насправді їжа була зроблена з губок, фарби та піни для гоління. І п’яти, яка імітувала бекон.

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214001

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214004

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214012

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214016

У травні TripAdvisor схвалив заявку співробітника Vice і включив сарай в список ресторанів. «The Shed at Dulwich» почав свій шлях на вершину з 18149 місця. Після цього Батлер з друзями написали сотні позитивних відгуків. Згодом він почав отримувати дзвінки й листи від людей, які хотіли замовити столик в його ресторані. Щоб не розкривати обман, журналіст стверджував, що всі місця вже заброньовані. Але це тільки підвищувало ажіотаж.

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214009

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214022

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214021

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214008

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214014

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214023

З потраплянням у топ-200 TripAdvisor Батлеру почали дзвонити PR-компанії для співпраці, а охочі працювати в «The Shed at Dulwich» почали надсилати резюме. 1 листопада 2017 року сарай на задньому дворі став кращим рестораном Лондона за версією сервісу.

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214002
Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214005

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214007

В результаті Батлер вирішив по-справжньому відкрити заклад на один день. Була тільки одна проблема – він не вмів готувати. Тому журналіст купив кілька готових страв у супермаркеті й покликав знайомого кухаря для допомоги. Також він найняв діджея для атмосфери.

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 213997

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 213996

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214017

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214003

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 213998

За ніч команда підробленого ресторану обслужила кілька гостей з Англії та США. Клієнтів зустрічали біля дороги, зав’язували їм очі та приводили на задній двір Батлера. Не обійшлося без помилок: одна відвідувачка побачила в саду журналіста курку, яку ошуканці взяли, щоб зімітувати приготування птиці. Однак співробітник Vice забув, що «The Shed at Dulwich» входить і в список кращих вегетаріанських ресторанів Лондона.

Британець перетворив свій сарай у кращий ресторан Лондона - фото 214019

Після першого вечора роботи заклад впав у рейтингу, а потім TripAdvisor видалив сторінку, дізнавшись про накрутки. На подив Батлера, одна пара подзвонила йому і запитала, чи можна знову замовити столик в несправжньому ресторані.