Печать

Будівництво водоводів, відкритий бюджет та зустріч з відомим блогером: чим жила Дніпропетровщина протягом тижня

Дніпропетровська ОДА продовжує руйнувати стереотипи та змінювати життя регіону. Ремонт доріг, будівництво дитячих садків, прокладання водоводів, інноваційні проекти та зустрічі з неформальними людьми. Про тиждень роботи Дніпропетровської ОДА на щотижневому публічному звіті розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

На Дніпропетровщині завершується реконструкція водоводів в селищі Романково, що у Дніпродзержинську та в Синельниковому. До кінця червня водоводи стануть до роботи. Розпочато реконструкцію 2 водоводів в Тернівці та П’ятихатках. У трьох районах регіону стартувало будівництво нових водоводів. Загалом цьогоріч збудують 11 водоводів.

Продовжується на Дніпропетровщині й ремонт доріг. Шість вулиць вже капітально відремонтовано — три у Васильківському районі, дві – у Павлоградському, одна – у Синельниківському. Наразі ремонт триває на 8 дорогах регіону. Загалом цьогоріч коштом обласного бюджету капітально відремонтують більше 150 доріг.
«Ми зобов’язали всіх підрядників надсилати фотографії з місця ремонту доріг. На світлинах інформація про те, що вже зроблено, як просувається ремонт. Щоденний фотозвіт можна переглянути в спеціальній рубриці на сайті ОДА», — зазначив радник голови ОДА.

У тестовому режимі працює сайт openbudget.dp.gov.ua. На ньому вже є інформація про капітальні ремонти доріг і установ. Загалом — 158 об’єктів, що будуються коштом обласного бюджету. На сайті детальна інформація про кожен об’єкт — адреса, вартість робіт, підрядник. Найближчим часом з’являться дані про обсяг виконаних робіт.
Роботу 5 перевізників, що беруть участь у конкурсі на 2 міжміські маршрути, перевірила спеціальна комісія. Проінспектували ремонтні бази підприємств, медпункти, поспілкувалися з механіками та медиками. Лише одне підприємство «Зигфрід-М» пройшло інспекцію на відмінно. До інших є незначні претензії.

Семінари для підприємців по Prozorro, відкриття Музею АТО, перший відкритий чемпіонат з плавання серед бійців АТО та волонтерів, зустріч у стінах ОДА з відомим блогером «Горьким Луком» – це лише частина заходів, що проходили протягом тижня. У планах на найближчі 7 днів – патріотичний квест та запис диску з піснями учасників фестивалю «Пісні, народжені в АТО».

Переглянути щотижневий публічний звіт можна за посиланням: https://youtu.be/19CLJWa73HU.

Добавить комментарий