Будьте обережні! У Дніпропетровську орудують шахраї

У Дніпропетровську викрито шахраїв, які від імені міськводоканалу чистили труби в квартирах людей невідомою речовиною. Вони розклеювали на будинках оголошення, в яких від імені «Дніпроводоканалу» пропонували нібито безоплатні послуги з очищення труб. Однак після закінчення робіт за них доводилося платити. Інакше людям погрожували відключенням води. На такий «сервіс» містяни почали скаржитися до мерії. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської міської ради.

Аби вивести зловмисників на чисту воду, заступник міського голови Михайло Лисенко покликав їх у власне помешкання. Оголошення про послуги «ДніпроВодоканалСервіс» розміщували по всьому місту. За інформацією Михайла Лисенка, схожі схеми почали працювати також в Києві.

«Нам невідомо, яким чином відбувається чистка, що вони заливають туди. У нас є лише одна організація – це «Дніпроводоканал», є обслуговувальні суміжні організації – житлосервіси. До них можна звернутися. Ми просимо не користуватися послугами невідомих організацій», – зазначив Михайло Лисенко.

Середня вартість прочищення труб коштувала 144 грн. Саме в таку суму оцінили білі кристали невідомого походження, якими й здійснюють очищення. За це навіть видавали квитанції.

Чоловік на ім’я Ярослав, який виконував роботу, не зміг згадати ані назви своєї фірми, ані де вона розташовується. Каже, знайшов вакансію через інтернет і не замислювався, що саме він робить.

Провідний інженер-інспектор відділу контролю за внутрішньою діяльністю підприємства «Дніпроводоканалу» Олег Салуха упевнений, небезпека ситуації криється саме в невідомих речовинах, якими представники горе-фірми проводять чистку труб.

«Це може бути небезпечно, бо можна пошкодити трубопровід, це також може бути небезпечно для здоров’я городян», – розповів Олег Салуха.

Добавить комментарий