Бюджет розвитку Дніпропетровської області – тепер онлайн

Куди витрачають бюджетні кошти, що планують збудувати чи реконструювати на Дніпропетровщині та хто відповідає за ці роботи. Відтепер бюджет розвитку регіону онлайн. Всі об’єкти, що будуються чи реконструюються коштом обласного бюджету, нанесено на карту та розміщено на http://openbudget.dp.gov.ua. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

відкритий бюджет

«Мешканці регіону мають знати, куди витрачаються бюджетні кошти. Минулого року всі дані про обласний бюджет ми виклали у відкритий доступ у вигляді наочної інфографіки та таблиць. Цього року пішли ще далі. Взяли за основу загальнодоступну платформу openbudget і нанесли на карту всі об’єкти, які будує облдержадміністрація. Відтепер кожен мешканець регіону може побачити, куди витрачаються кошти обласного бюджету, що наповнюється за рахунок їх податків», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Школи, дитячі садки, лікарні, водоводи, дороги. На сайті http://openbudget.dp.gov.ua доступна візуалізація всіх об’єктів, які будуються коштом обласного бюджету. Наразі їх майже 500. Об’єкти розділено за тематикою. Кожна з тем, має своє позначення та фільтр. Кожен житель області, натиснувши на карту, може ознайомитися з інформацією про замовника будівництва, його вартість, початок і завершення робіт, розробника проекту, технагляд.
Інформація про всі доходи та витрати обласного бюджету є на сервісі «Відкритий бюджет», що розміщений на сайті ОДА. Для зручності всі дані у вигляді інфографіки.
Ці сервіси дають мешканцям регіону змогу контролювати бюджетні витрати.

Залишити відповідь