Бюджетні «виплати» на свою користь: на лаві підсудних бухгалтер ВНЗ Дніпра

За привласнення бюджетних коштів судитимуть провідного бухгалтера одного з державних вищих навчальних закладів. 56-річна жінка протягом двох років безпідставно нараховувала на свою користь бюджетні «виплати». Збитки, завдані державі у сумі майже 600 тисяч гривень, відшкодовано.

За матеріалами працівників УЗЕ в Дніпропетровській області слідчими міжрайонної прокуратури області відкрито кримінальне провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів посадовими особами одного з вищих навчальних закладів м. Дніпро.

Задокументовано, що протягом 2012-2014 р.р. провідний бухгалтер закладу освіти безпідставно нараховувала на свою користь заробітну плату та премії.

В результаті злочинних дій зловмисниці, держава зазнала збитків на суму понад 596 тисяч гривень.

У вересні 2016 року бухгалтера було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

У жовтні цього ж року матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлені до суду, збитки відшкодовано у повному обсязі.

Обвинувачуваній загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 8-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Управління захисту економіки Національної поліції України у Дніпропетровській області

Добавить комментарий