ChatGPT розширює можливості безкоштовного користування

Користувачі безкоштовного ChatGPT тепер мають доступ до функцій, які раніше були ексклюзивними для платної версії GPT-4. Це включає аналіз графіків, відповіді на запитання щодо фотографій та інші можливості.

Про це повідомляє The Verge.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Функції, такі як моделювання, вебвідповіді, аналіз даних, створення діаграм, перегляд та завантаження файлів, пам’ять і кастомні GPT, які були доступні лише для підписників ChatGPT Plus, Teams і Enterprise, тепер відкриті для всіх користувачів.

Безкоштовні користувачі можуть відкривати та використовувати кастомні GPT-файли, але не можуть створювати власні.

Функції аналізу даних і створення діаграм дозволяють користувачам підключати дані з OneDrive і GoogleDrive до ChatGPT для швидкого аналізу та створення діаграм, що налаштовуються.

Платні підписники все ж мають додаткові переваги: менші ліміти на повідомлення. Коли безкоштовні користувачі досягають ліміту повідомлень або розмов, використовуючи GPT-4, вони автоматично повертаються до GPT-3.5.

Розробники кастомних GPT також можуть брати участь у програмі розподілу доходів, яку OpenAI почав тестувати в березні.

Єдина функція, яку OpenAI видалив для всіх користувачів, – це неоднозначний голос Sky, відомий своєю схожістю на голос Скарлетт Йоханссон у фільмі «Вона». Інші голоси залишаються доступними в ChatGPT.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!