Чекайте на лист: ОДА направить претензії за порушення правил пасажирських перевезень чотирьом автотранспортним підприємствам

Безпека пасажирів та підвищення дисципліни водіїв – з такою метою спеціальна комісія перевіряє транспортників області. У центрі уваги – приміські та міжміські рейси. Фінішувала восьма хвиля перевірок. Інспектували маршрути, які проходять через Дніпропетровськ. Комісія перевірила 85 машин – склала 55 актів. Найбільше порушень у чотирьох підприємств, їм направлять листи-претензії. Робоча група повторно перевірить порушників наприкінці травня.

У регіоні фінішувала восьма хвиля перевірок транспортників. У складі рейдової бригади – представники Дніпропетровської ОДА, поліції та громадськості. Протягом двох тижнів вони інспектували маршрутки, які курсують через Дніпропетровськ.

«Завдання автотранспортників – забезпечити якість та безпеку перевезень пасажирів. Спеціальна комісія перевіряє, як перевізники дотримуються правил.Завершилася восьма хвиля перевірок. Проінспектовано 85 маршруток. Комісія виявила низку порушень. Автопідприємства повинні виправити їх найближчим часом. Недбалим перевізникам не місце на дорогах Дніпропетровщини», – окреслив жорстку позицію очільник регіону Валентин Резніченко.

Отримають листи-попередження «Автотранссервіс», «Північтранс», «Ігрек» та Новомосковське АТП. Серед основних зауважень – технічний стан машин, порушення розкладу руху, неукомплектованість аптечок, недостатня кількість візуальної інформації та засобів безпеки в салоні автівок, брак контактів підприємств, які обслуговують маршрути.

На роботу над помилками – десять днів. В іншому випадку транспортникам загрожуватиме розірвання угоди.

Комісія про рейди не попереджає. Жодне АТП не знає, коли до них прийдуть «ревізори». Перевіряючі вважають, аби не було неприємних несподіванок, слід просто дотримуватись правил, прописаних у договорі.

Дніпропетровська ОДА тримає якість перевезень на контролі. Інспекція продовжить свою роботу. У кінці травня стартує дев’ята хвиля перевірок маршрутників.

Добавить комментарий