Чекайте завтра на цікаві «Вісті Придніпров’я»

Завтра, 22 листопада, до Вашої уваги цікавий та змістовний випуск газети «Вісті Придніпров’я», де ми розповімо вам у ексклюзивному інтерв’ю про те, як у Дніпрі пройде персональна виставка нікопольського художника Едуарда Малетича.

Україна відзначає День гідності і свободи — це свято в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Думка експерта: тарифи в Дніпрі — одні з найвищих в Україні

Новини культури:

«Студія ляльки» і Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького приготували для жителів і гостей нашого міста передноворічний подарунок — виставку художньої авторської ляльки «Натхнення».

У Дніпрі з гастролями побував Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського. У Палаці культури Машинобудівників школярам міста показали різноманітні виступи: учням молодших класів казку «Я — Котигорошко!», старших — концерт «Ми України діти».

Нещодавно виповнилося сто років від дня народження Двічі Героя Радянського Союзу, визволителя Дніпропетровщини — Павла Тарана. У ювілей льотчика у міському народному історико-краєзнавчому музеї Покрова представили експозицію, присвячену легенді неба.

У Верхньодніпровській центральній районній бібліотеці урочисто відкрили літературний музей. На захід зібралось багато поціновувачів поезії та літератури, нащадки тих в пам’ять, кого створений цей музей, місцева еліта митців художнього слова, керівництво району.

Крім того у цьому номері — Природа і її особливості: чому виникають землетруси?

Майстер-клас від «Вістей» — створюємо цікаві рамки. Сьогодні дуже актуальні інтер’єри, декоровані рамами з широким багетом. Їх можна повісити кілька штук поруч або навіть одну. Виглядає це досить стильно.

А також сканворд, оголошення та актуальні поради. Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області.
Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55,46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштоюt.ovchatova@gmail.com

Завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше ексклюзивної інформації.
Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

та Одноклассники — http://m.ok.ru/profile/587640379944

Добавить комментарий