Чемпіонат з настільного тенісу подарував Дніпропетровщині нових «медалістів»

Чемпіонат України з настільного тенісу серед юніорів подарував Дніпропетровщині нових «медалістів». Юнаки та дівчата вибороли 16 нагород, серед яких 11 срібних і 5 бронзових. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Виступом наших тенісистів на національній першості можна пишатися. Одразу дві команди хлопців з Дніпропетровщини вибороли призові місця – друге та третє, – розповів Олександр Пшеничников. – Срібним призером стала й обласна дівоча збірна. Ще один спортсмен відзначився срібною медаллю в особистому заліку».

Змагання приймав Чернігів. Протягом трьох днів за комплекти нагород змагалися юні тенісисти майже з усіх областей України. Через карантин чемпіонат проводився тільки в двох розрядах, командному та особистому.

Спортсмен із Дніпропетровщини Олександр Малов отримав грошову винагороду від держави. Премія у 6 тис грн – за срібло в індивідуальному розряді.