Чергова аварія змусила жителів Дніпра зареєструвати петицію

Жителі Дніпра активно реєструють петиції, щоб з допомогою керівництва міста чи держави вирішити наболілі питання. Днями нова петиція з’явилася на сайті Президента – дніпряни просять заборонити рух великовантажного транспорту по вулиці Космічній.

«Нещодавно відбулося чергове ДТП за участю вантажної фури на вулиці Космічній, де трапляється це дуже часто. На цій вулиці знаходиться обласна дитяча та доросла клінічна лікарня. Діти та люди похилого віку щодня піддаються смертельній небезпеці, тому що навантажена фура, у якої відмовили гальма, просто на просто навіть не зможе зупинитися на пішохідному переході або світлофорі. Велика частина фур в’їжджає в Дніпро через Запорізьке шосе, і для того, щоб потрапити на Південний міст, їм доводиться спускатися по насиченою легковим транспортом та пішоходами вулиці,а потім ще проїжджати через житловий масив Перемога, в той час як вони могли б зрізати шлях, повернувши на вулицю Яснополянську при в’їзді в місто. Місцева влада ігнорує прохання та звернення місцевих жителів і водіїв подібного транспорту. Тому просимо Вас зняти заборону пересування транспорту понад 5т по вулиці Яснополянській і заборонити рух відповідного транспорту по вулиці Космічній», – йдеться у петиції.

Петиція була зареєстрована 15 лютого. Її підтримало 50  громадян з 25000 необхідних. Залишилося 85 днів, щоб підтримати ініціативу.

 

Текст петиції подано дослівно,

фото censor.net