Чи порушують мешканці Дніпропетровщини умови самоізоляції та карантину

На Дніпропетровщині за останню добу поліцейські склали 26 протоколів за порушення правил щодо карантину людей. Переважна більшість адмінпротоколів за ст. 44-3 КУпАП складена на продавців за торгівлю продуктами харчування без засобів індивідуального захисту. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Загалом з початку карантину за вказаною статтею на Дніпропетровщині задокументовано 646 адміністративних правопорушень. Найбільше протоколів складено у містах Дніпро та Кривий Ріг. Також на сьогодні поліцейські перевірили понад 950 осіб, які перебувають на самоізоляції. Як результат, у містах Новомосковську та Синельникове виявлено двох громадян, які порушили умови самоізоляції.

До забезпечення проведення карантинних заходів залучено майже півтори тисячі поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. З початку карантину поліцейські проводять превентивну роботу та роз’яснюють людям норми постанови Кабінету міністрів України про запровадження нових обмежувальних заходів на період карантину. На громадян, які відмовляються виконувати норми закону, складаються адміністративні протоколи.

Для прикладу, поліцейські відреагували на виклик громадян про порушення правил карантину у дворі на вул. Янтарній м. Дніпро, де шість осіб розпивали алкогольні напої та нецензурно висловлювались. Також вони не мали засобів індивідуального захисту та перебували у групі понад двох осіб. Під час розмови з поліцейськими одна з жінок почала поводитися агресивно та чинила опір правоохоронцям. Порушницю доставили до Індустріального відділення поліції, де на неї було складено чотири адміністративні протоколи – за дрібне хуліганство, опір поліцейським, перебування у стані алкогольного сп’яніння та порушення норм карантину.

Нагадуємо, що поліцейські продовжують нести службу на 26 пунктах перевірки автотранспорту, охороняють лікувальні заклади та місця обсервації, патрулюють сквери та місця відпочинку, перевіряють дотримання вимоги щодо перебування у громадських місцях у масці.