На Дніпропетровщині чоловік вирішив продати чужий автомобіль (Фото)

На Дніпропетровщині поліція затримала злодія, який виставив на продаж в мережі Інтернет чужий автомобіль. 2 листопада 50-річний житель м. Кам’янське побачив в інтернеті інформацію про продаж власного автомобіля «Skoda Felicia» і звернувся за допомогою до поліції. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровської області.

Він розповів, що в середині жовтня позичив транспортний засіб 30-річному жителю Кам’янського за усною домовленістю. Під час користування автомобілем чоловік постійно підтримував з автовласником зв’язок, але в останній тиждень зник, перестав відповідати на телефонні дзвінки та з’являтися за місцем мешкання. Переглядаючи інтернет, власник дуже здивувався, побачивши оголошення про продаж свого автомобіля,  й негайно звернувся за допомогою до правоохоронців.

Не гаючи часу, під приводом купівлі автомобіля, поліцейські домовились про зустріч із продавцем транспортного засобу і разом із власником вирушили у м. Дніпро. На місці було встановлено, що автомобіль дійсно належить заявнику. Завдяки оперативним діям поліцейських транспортний засіб повернули власнику.