Чи відмінять на Дніпропетровщині комендантську годину у Великодню ніч

На Дніпропетровщині на Великдень комендантську годину не відмінятимуть. Час, коли заборонено виходити на вулицю, у містах та районах залишиться без змін. Це необхідно, аби убезпечити мешканців регіону, наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Та попрохав вірян та служителів церкви поставитися до цього рішення з розумінням.

«Я поважаю традиції кожної родини. Те бажання, з яким роками люди приходили до храму на нічну службу. Але зараз маємо враховувати воєнні реалії. Наша область прифронтова, а ворог здатен на будь-що. Тому я прийняв рішення не відміняти комендантську годину у Великодню ніч. Вона залишається незмінною», – сказав Сергій Лисак.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У Дніпрі та Кам’янському районі комендантська година – з опівночі. У Дніпровському, Криворізькому, Павлоградському, Новомосковському – з 23:00. У Синельниківському – з 22:00. Усюди – до 5-ї ранку. У громадах Нікопольського району час різниться – з 21:00 або 22:00 до 4:00. У цей час виходити на вулицю заборонено.

«Святкування буде у майже 600 храмах області. Тому додатково залучимо десь 1500 правоохоронців до забезпечення порядку. Як в суботу, так і в неділю. Крім церков, будемо патрулювати у парках, скверах», – розповів заступник начальника ГУ Нацполіції області Володимир Богоніс.

Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Юрій Корецький нагадав про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!