Чи вплине прописка на пенсію?

Згідно чинного законодавства, з 2017 року українські громадяни зможуть оформлювати власну пенсію без прив’язки до місця реєстрації. Кабінет міністрів України схвалив стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року.

Таким чином, з 1 січня 2017 в Україні буде введено електронне призначення пенсій в централізованому порядку українським громадянам. Тепер, незалежно від місця знаходження, людина зможе звернутися в будь-яку установу системи Пенсійного фонду і подати інформацію про свої потреби і отримати відповідь від установи за місцем звернення, а не за місцем реєстрації. Справа про призначення пенсії буде формуватися в електронному вигляді, а паперові пенсійні справи відійдуть нарешті в минуле.

Зверніть увагу, громадянам потрібно буде подати, заяву, паспорт, ідентифікаційний код, трудову книжку. Документи оформлятимуть за  15-20 хвилин. Призначення пенсії буде відбуватися автоматично, людський фактор буде тільки на стадії введення та обробки інформації в електронну базу.

Добавить комментарий