Чоловік на дошці пройшов по Дніпру понад 600 кілометрів (Фото)

Антон Бондаренко, рекордсмен Книги рекордів України, який ще 14 серпня вирушив з Києва до Одеси на сап-борді, проминув Нову Каховку, пише Експрес-онлайн.

“Це 21 доба моєї подорожі на сап-борді, — каже екстремал. – У середньому проходжу 35-40 кілометрів. Найважче було в перші дні після старту: боліли і руки, і ноги, і спина. Тепер же мій організм, здається, призвичаївся до великих фізичних навантажень. Зрештою, я періодично змінюю позу: веслую і стоячи, і сидячи – на стільчику”.

Довжина маршруту майже 1000 кілометрів. Ночує Антон просто неба – на березі, або ж на мілководді. Точніше, на дошці, прив’язаній до дерева.

Антон Бондаренко

Вперше на сап-борд Антон став цієї весни. Кілька тренувань і екстремал перетнув на дошці Каховське водосховище. Тоді він зрозумів, що цей плавзасіб, який зазвичай використовують для катання на хвилях, може слугувати і для подорожі. Тим паче, що ще нікому не вдавалося на дошці пройти таку відстань.

“Зі собою в дорогу я взяв лише найнеобхідніше, — пояснює. – Аптечку, спальник, кілька речей і вудку. Думав, що під час походу ловитиму рибу. На жаль, немає часу. Веслую по 10-12 годин. Іноді навіть вночі. Мій особистий рекорд — із Дніпра до Запоріжжя, 85 кілометрів за 28 годин. Тієї доби поспав лише дві години – на дошці. Просто хотілося швидше дістатися до рідного міста. Саме тоді я перетнув екватор маршруту – 500 кілометрів”.

Антон Бондаренко

Погода нерідко випробовувала відчайдуха і сильним вітром, і великими хвилями, і грозою. Одного разу, не втримавшись на дошці, він опинився у воді. Незапланована купіль додала сил: за якусь мить він уже був на сап-борді, і щоб швидше зігрітись, почав активніше веслувати. Екстремал зізнається, що ні на воді, ні на березі не почувається самотнім. За його мандрівкою стежать тисячі українців: короткі звіти та відео Антон викладає на своїй сторінці у Фейсбуці.