У Дніпрі нелюдь розстріляв кота – за життя тварини борються медики (Фото)

Людська жорстокість не знає меж. 18 березня у Дніпрі рижий кіт отримав… 20 куль від живодерів! Бідна тварина, попри страшні поранення, приповзла до волонтера за допомогою – в буквальному сенсі слова кіт шкрябав у двері квартири, а коли йому відкрили – впав без сил.

Мужній кіт

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Наразі тварину прооперували, більшість куль витягли, але будуть ще операції. Рудого кота назвали Купідончик. «Це ті, кулі які лікар встиг витягнути під час наркозу! Насправді в ньому їх в цілому близько 20! Попереду ще операції. Купідончик тримається молодцем. Видно, що йому боляче, не може знайти собі місце, плаче … Ніжки задні не відчуває …», – розповідають волонтери реабілітаційного центру «Друг»  і закликають допомогти невинній жертві чиєїсь неймовірної жорстокості.

5168742346979002 Василик Олеся (ПБ)

4149507023446246 Василик Олеся (Аваль)

***

Яндекс гроші: 410011544094993

***

Webmoney:

Z321751015494 долари

R371701605916 рублі

U104100704425 гривні

E265255209018 євро

кот Купідон

кот Купідон

Найжорстокіша тварина – людина

Подібні випадки для України – не рідкість. Вуличні коти та собаки, які через людську недбалість вимушені жити на смітниках, дуже часто стають жертвами чийогось хворого розуму.

21 березня місто Дніпро долучилось до акції, аби Кабмін посилив покарання за жорстоке поводження з тваринами. Близько тридцяти людей прийшли під стіни міськради, аби нагадати іншим, що чотирилапі – це друзі, а не вороги. Поранені тварини надходять до притулку щоденно, а нову родину, на жаль, знаходять не часто. Не секрет, що багато українців все частіше обирають для себе екзотичних та породистих домашніх улюбленців. Наразі закони України дуже м’яко реагують на діяння живодерів – передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність за знущання та жорстоке поводження з тваринами. Штрафи – до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та позбавлення волі до шести місяців за найтяжчі злочини.

зоозащитники Днепр_акция

А от згідно нового закону пропонується внести зміни до статті 299 Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами та передбачити кримінальну відповідальність за виготовлення з метою розповсюдження матеріалів із закликами до жорстокого поводження з твариною, знущання над твариною, вчинене із застосуванням жорстоких методів та знущання над твариною, вчинене у присутності малолітньої особи.

зоозащитники Днепр_акция

Також автори законопроекту пропонують змінити санкції за жорстоке поводження з тваринами, збільшити верхні межі санкцій злочину, передбаченого ст. 299 КК України, а також їх розширення за рахунок інших видів покарання, таких як обмеження та позбавлення волі. Також пропонується ввести нове покарання у вигляді позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю, пов’язаною із поводженням з тваринами та передбачити відповідальність за повторне вчинення злочину, передбаченого ст. 299 КК України, та за злочин, вчинений за попередньою змовою групою осіб.

зоозащитники Днепр_акция

Акції щодо прийняття такого законопроекту проходили в усіх містах країни. Волонтери вірять, що таки достукаються до депутатів і нові покарання набудуть чинності.

Дарина Сухоніс

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!