Чому дезодоранти та антиперспіранти можуть бути небезпечними

Із проблемою неприємного запаху поту кожен бореться по-своєму. Але найпопулярніший спосіб – це, звичайно, дезодорант. Насправді, шкоди від нього більше ніж користі.

Більшість дезодорантів токсичні та небезпечні для здоров’я. Вирішуючи проблему неприємного запаху, вони створюють безліч інших проблем зі здоров’ям, які накопичуються у перспективі, повідомляє “Країна здоров’я”.

Механізм дії дезодорантів ґрунтується на блокуванні роботи потових залоз, порушенні природного процесу виділення поту. Адже піт призначений не тільки для терморегуляції, а й для виведення назовні токсинів та отрут, а також інших продуктів життєдіяльності. А якщо токсини не виводяться, це означає, що вони накопичуються всередині.

Наші новини в Telegram: t.me/vestidpua

Основний удар приймає лімфатична система. Але її ресурси не безмежні, і рано чи пізно, коли накопичується критична маса токсинів, лімфатична система дає збій. А він по ланцюжку спричиняє збій цілого ряду інших органів та систем.

Через близьке розташування до стресової зони насамперед ризикують постраждати молочні залози. Мастопатія – найнешкідливіший з наслідків. Якщо не звернути увагу на проблему на цьому етапі, далі можуть постраждати суглоби, слизові оболонки, шкіра та навіть органи дихання.

Також експерт звертає увагу на такий компонент у складі дезодорантів як алюміній. Він здатний спровокувати рак молочних залоз. Барвники, парабени та інша синтетика у складі не найкращим чином позначаться на здоров’ї.

Щоб вирішити проблему неприємного запаху поту без шкідливих дезодорантів, лікарі рекомендують відкоригувати харчування, частіше влаштовувати чищення організму та проходити програми детоксу, приділити увагу очищенню та розгону лімфатичної системи. Наявність неприємного запаху поту свідчить, що лімфа, яка виконує роль каналізації у нашому тілі, забруднена токсинами.

Якщо обійтися без дезодоранту не виходить, нутріціолог рекомендує віддати перевагу натуральним, виготовленим на основі соди. Вони не блокують потовиділення, лише перешкоджають появі неприємного запаху, не даючи розмножуватися бактеріям.

фото із відкритих джерел