Чому краще прокидатися о 6 ранку

Прокинутися о 6 ранку – справжнісіньке досягнення, яке потребує мотивації. Тому зібрали п’ять причин поставити будильник саме на цей час, повідомляє «Радіо24».

Планування справ

Зазвичай, ранок проходить у швидких намаганнях зібратися та вчасно прийти на роботу. А от маючи в запасі достатньо часу можна зосередитися на справах, які потрібно зробити сьогодні.

Осмислення

Чи буває у вас бажання просто зупинитися та обдумати життя? Саме вранці мозок ще не має сторонніх думок, тому готовий для обмірковування важливих моментів, на які бракує сил через щоденні завдання.

Спорт

Саме відсутність часу є улюбленою відмовкою для тих, хто уникає тренувань, адже ввечері всі вже втомлені, а вранці так хочеться довше пробути у ліжку. А от ранковий підйом дозволить виділити щонайменше півгодини для фізичний навантажень, які дають заряд енергії та позитиву на весь день.

Сніданок

Коли є вибір між сном та їжею, то люди воліють снідати, не підіймаючись із ліжка. Однак такі думки можна втілити тільки прокинувшись раніше та зготувавши свій «сніданок мрії». До того ж, неспішно його з’їсти — рідкісна можливість для любителів подрімати.

Так роблять успішні люди

ТворецьTwitter Джек Дорсі (Jack Dorsey) зізнався, що прокидається о 5:30 та займається вранці медитацією і пробіжкою. Гендиректор Apple Тім Кук займається перевіркою своєї пошти о 4:30 ранку. Засновник Virgin Річард Бренсон (Richard Branson) також прокидається перед 6 і встигає поснідати та потренуватися перед початком робочого дня.

Добавить комментарий