Чому небезпечно зігріватися алкоголем

Медики розвіяли міф про ефективність зігрівання спиртними напоями. З’ясувалося, що це не тільки неефективно, а й небезпечно, оскільки алкоголь тільки створює ілюзія тепла на короткий час, передає «Радіо24» з посиланням «Голос.UA». Людині у нетверезому стані здається, що їй не холодно, тому вона може легко переохолодитися.

«Народний засіб» — випити чарку коньяку або іншого міцного алкоголю після повернення додому з морозної вулиці, не тільки не піде на користь, але й серйозно порушить терморегуляцію організму, — зазначила лікар Вікторія Савицька.

До того ж, алкоголь негативно впливає на імунітет, роблячи організм більш сприйнятливим до вірусів.

Алкоголь істотно послаблює захисні сили організму, тому цей засіб не підходить ані для профілактики, ані для зігріву організму. При цьому якщо випити пару чарок горілки або кілька келихів вина, а після цього вийти на морозну вулицю і сісти у транспорт, шанси захворіти підвищуються відразу в кілька разів: по-перше, організм боротиметься з токсикацією, а не з вірусами, по-друге, ослаблений імунітет легко пропустить хвороботворні бактерії, — підсумувала медик.

Добавить комментарий