Чорний Водяний Кролик або Кіт: чого чекати від цієї парочки?

За «підказкою» східних астрологів, 2023 рік пройде під заступництвом Чорного Водяного Кролика або Кота. Обидві тваринки дуже лагідні та доброзичливі, полюбляють сімейний затишок, у якому почуваються особливо комфортно. Стихія Води натякає на те, що навіть конфліктні питання треба вирішувати, обходячи гострі кути: сварки і ворожнеча можуть злякати «птаха щастя».

ХТО Ж ТАКИ НА ТРОНІ?

За східним календарем Новий, 2023 рік розпочнеться 22 січня і триватиме до 9 лютого 2024 року. До речі, в Китаї це буде не 2023, а 4721 рік. За­звичай в Україні символ кожного Нового року не відрізняється від країн Сходу, але починає діяти від 1 січня. Цього разу господарюватиме Чорний Водяний Кролик. Слід зазначити, що таке співвідношення кольору, тварини і стихії трапляється раз на 60 років. Під владою вухастого минули 1903 рік (починаючи з 29 січня) і 1963 рік (починаючи з 25 січня).

Поява у кролячій компанії Кота, та ще й з претензією на трон, пов’язана з тим, що астрологи у Китаї та Південно-Східній Азії ведуть різні календарі. Тож китайці житимуть під владою Кролика, а в’єтнамці вклонятимуться Коту. Хоч в’єтнамський календар і був запозичений у Китаю, в ньому є особливості. З давніх часів у В’єтнамі та Китаї були різні дати Нового року, відрізнялися і тотемні тварини. Однак згодом в’єтнамці все ж вирішили відзначати основні свята за китайським календарем, тобто 22 січня 2023 року Новий рік розпочнеться і в них, а от його символи так і залишилися різними.

Для українців немає різниці, кого саме вшановувати – Кролика чи Кота, адже їхні зоряні характеристики в обох календарях дуже схожі. Слід додати, що керівною планетою наступного року буде Венера, тому крім чорного, можливі й інші варіації кольору – темно-синій, синій і блакитний.

ВЛАСНІ ОСОБЛИВОСТІ

Залежно від стихії та кольору, кожен володар року має свої особ­ливості: Чорний Водяний Кролик/ Кіт – творча натура. Звичайно, буде рік успішним чи ні, багато залежить від самих людей. Потрібно звернути увагу на те, наскільки комфортною буде «вода» навколо кожного. Тому в 2023 році астрологи радять не плисти бездумно за течією; не входити в каламутну «воду», простіше кажучи, погоджуватися на сумнівні пропозиції; не перешкоджати надто активно подіям, у вирі яких опинилися; не кидатися з головою у кохання.

Астрологи зазначають, що Кроляче-Котячий рік відрізнятиметься мінливістю та неоднозначністю. Але, якщо навчитися правильно використовувати всі особливості стихії Води та з розумінням ставитися до бажань його володарів, можна досягти значного успіху в своїх починаннях. Зверніть увагу на те, що найбільш вдалим періодом у році Чорного Водяного Кролика буде зима. Успіх у справах супроводжуватиме як на початку 2023 року (у січні-лютому), так і наприкінці грудня і навіть у січні 2024 року.

ГОТУЙТЕСЯ ДО ПОЗИТИВУ

Незважаючи на попередження, та для тих, хто народився під знаком Кролика, 2023 рік обіцяє бути позитивним у багатьох аспектах. Тож варто міняти життя, ставити перед собою найнеймовірніші цілі та досягати їх. Зазвичай «пухнасті» наділені не тільки різноманітними талантами, але й амбіціями. Позитивними сторонами характеру для символу року є м’якість; спостережливість та вміння грамотно користуватися порадами і чужим досвідом; педантичність, старанність і відповідальність під час виконання будь-яких справ; вірність і надійність. Серед не дуже приємних характерних особливостей варто відзначити залежність від чужої думки через невпевненість у собі; скритність та безкомпромісність у конфліктних ситуаціях.

Для представ­ниць прекрасної статі 2023 рік буде стабільним і позитивним. Сімейний затишок – понад усе, тому Крольчихи повністю віддаватимуть себе, щоб забезпечити теплими почуттями близьких. На роботі їм притаманна дипломатичність, а в колі друзів – «перетворення» на психологів. Рік Кролика для чоловіків зірки поділили на кілька важливих періодів. З березня до квітня їм доведеться зміцнювати свій авторитет. З червня до серпня варто зайнятися розширенням важливих контактів та знайомств. З жовтня по грудень можна буде видихнути та насолодитися повагою і всілякими почестями.

-Кролики можуть бути надмірно сприйнятливими до сторонньої думки і дуже обережними стосовно людей, що дещо ускладнює комунікації з однолітками. Хлопчики проявлятимуть здібності як у точних науках, так і в гуманітарних напрямках. Вони рідко роблять необдумані вчинки, завжди обачні в своїх діях. Дівчата зазвичай спокійні, розважливі і небагатослівні. Вирізнятимуться багатим внутрішнім світом і безліччю талантів: можуть відмінно проявити себе в творчості, що ніяк не применшує їхньої здатності до точних наук.

ВІД ГРОШЕЙ ДО ЗДОРОВ’Я

  • Незалежно від статі, Кроликам варто триматися за свою роботу. Якщо вона влаштовує морально і дозволяє відчутно поповнювати гаманець, то не слід висувати начальству надмірні вимоги. Дещо важко може бути приватним підприємцям, адже в голові завжди крутиться думка: «Де взяти гроші на розширення»? У середині квітня ситуація налагодиться, а восени дохід зросте. Дорогі покупки краще робити з липня до грудня 2023 року.
  • І Кролики, і Коти – ще ті ловеласи. Прийдешній рік проходитиме під впливом Венери, тому основними мотивами стануть романтика і любов. Холостякам вухастий володар подарує романтичні зустрічі та пристрасть. Дуже великі шанси на доленосну зустріч, яка переросте у справжнє кохання з натяком на шлюб. Сімейні Кролики почуватимуться коханими. Якщо ж є бажання зміцнити стосунки, слід замислитись над сюрпризами та спільним відпочинком.
  • Кролики, як і всі інші люди, повинні турбуватися про стан свого здоров’я. Насамперед, стежити за органами дихання: у тих, хто страждає на алергію, можуть почастішати напади. Зважаючи на тонку Кролячу натуру, слід берегти нервову систему і звернути увагу на зміну раціону в бік правильної їжі. Щоб менше хворіти, потрібно поповнювати організм вітамінами. Прогулянки, спорт, сон та будь-який якісний відпочинок допоможуть зміцнити імунітет.

ВІДОМІ УСІМ

Під заступницт­вом Кролика (Кота) з’явилися на світ особистості, імена яких, хоч і не завжди «з позитивом», залишились в історії людства. Це – Альберт Ейнштейн, Анна Болейн, Анрі Стендаль, Артур Міллер, Артуро Тосканіні, Вальтер Скотт, Вікторія (королева) Гаррі Белафонте, Гаррі Каспаров, Генрі Джеймс, Георгій Мілютін, Георгій Товстоногов, Джузеппе Гарібальді, Євген Долматовский, Євген Мравінскій, Катерина Медічі, Жак Оффенбах, Жан Мартен, Жорж Сіменон, Інгрід Бергман, Йоганн Фрідріх, Йосип Сталін, Ірвінг Стоун, Конфуцій, Кері Грант, Лев Троцький, Людовик XI, Маріо Дель, королева Марія Антуанетта, Марія Кюрі, Мартін Лютер, Матвій Блантер, Михайло Купріянов, Михайло Матусовський, Михайло Свєтлов, Мстислав Ростропович, Нікола Фуке, Принц Альберт, Рафаель Санті, Роджерс Майер, Святослав Ріхтер, Сен-Симон, Сергій Прокоф’єв, Угарбе Піночет, Уїтні Х’юстон, Уолт Уітмен, Фернан Фернандель, Фідель Кастро, Френк Сінатра, Едвард Гріг, Едіт Піаф, Ельдар Рязанов, Юлій Райз­ман. І це не весь перелік…

ЯК ЗАЛУЧИТИ ТАЛАН?

Для цього потрібно знати, що саме любить символ Нового року за східним календарем, а також, які його щасливі місяці, дати й кольори. Так, на думку астрологів, справжнім «магнітом» для Водяного Кролика є ліловий колір. Зверніть увагу на те, що притягуватимуть талан усі числа, які мають у складі цифри 3, 4, 6. Якщо хочете, щоб справи рухалися вгору, починайте їх в 1, 4, 8 і 11 місяці за китайським календарем.

ПОЛІНА ДМИТРІЄВА
фото із відкритих джерел