У Дніпрі в будинках ОСББ та ЖБК встановлюють генератори

У Дніпрі за програмою співфінансування мешканці будинків об’єднань та кооперативів, в яких розташовані дахові котельні, індивідуальні теплові пункти із закритим контуром та насосні станції, можуть отримати генератори. 75 % від їхньої вартості сплачує міський бюджет, 25 % — співвласники. Наразі на розгляді департаменту з питань самоорганізації населення ДМР 197 заявок від голів ОСББ та ЖБК.

«На сьогодні ми вже придбали та встановили 43 генератори для будинків ОСББ та ЖБК. Голови об’єднань та кооперативів подають відповідну заявку, після її аналізу ми проводимо державну закупівлю генераторів», – зазначив директор департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Святослав Ткаченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Зі свого боку голова ОСББ «Тверська 19» Світлана Бардакова додала: «У нас у будинку встановлено індивідуальний тепловий пункт, але він енергозалежний. Під час відключень світла ми не могли подавати тепло до будинків, тож звернулись до департаменту з питань самоорганізації населення міської ради та залишили заявку на отримання генератора. Через три дні він вже був у нас. Тож тепер, коли в нас відсутнє освітлення, ми вмикаємо генератор і в наших квартирах тепло».

Для участі у програмі голови правління ОСББ чи ЖБК можуть напряму звертатися до департаменту з питань самоорганізації населення через соціальні мережі (https://www.facebook.com/osbbDnipro/) або за телефоном 063-340-94-77.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!