Цікавий ексклюзив від «Вістей Придніпров’я» вже у новому номері

Сьогодні, 18 жовтня,  до вашої уваги свіжий випуск газети «Вісті Придніпров’я», де ви знайдете цікаву інформацію про життя міста та країни.

Зокрема, ексклюзивне інтерв’ю майстра спорту України з тенісу Олександр Радченка. Він розповів «Вістям» про свою яскраву спортивну молодість, радості й труднощі в роботі тренера, важливість сили волі та наполегливості, а також про те, як тенісисти в давнину відбивали подачі голими руками.

Також до вашої уваги репортаж зі святкування Дня захисника України на Дніпропетровщині, встановлення пам’ятника Мамаю на честь Покрови у Кривому Розі, а також талановиті колективи Васильківського РБК, конкурс-фестиваль мистецтв «Козацькими шляхами».

Дізнайтесь про новини регіону, що цікавого відбулося у Павлограді, Нікополі та Кривому Розі.

Для любителів саду-городу корисні поради, як підготувати грунт до холодів, особливості піклування про нарцисів, захист «карликових» дерев та секрети зберігання овочів в домі.

Для тих, хто полюбляє вироби hande-made,  —  майстре-клас з розмальовки скла. У похмурі осінні дні, коли погода не дозволяє прогулянки з дітьми на свіжому повітрі, можна з користю провести дозвілля за розписом пляшок або склянок.

Не пропустіть газету у відділеннях «Укрпошти» та у розповсюджувачів, а також завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше цікавої інформації. Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

та Одноклассники — http://m.ok.ru/profile/587640379944

Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області.

Передплатний індекс: 41804

*вівторок, четвер (з ТV-програмою)

1 міс.- 16, 80

3 міс. – 49,70

6 міс. – 97, 70

Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштою t.ovchatova@gmail.com

Добавить комментарий