COVID-щеплення вже зробили 1277 працівників соцслужб Дніпропетровської області

На Дніпропетровщині – другий етап вакцинації від коронавірусу. Вже зробили щеплення 1277 працівникам соціальних служб. Їх проводять і медикам та мешканцям 80+.

Не буває порожнім кабінет щеплень в амбулаторії Слобожанського. Туди завітала і місцева Тетяна Глущенко. Молода мати в декреті, за «сумісництвом» – соцпрацівник. Каже, щодня доводиться спілкуватися з великою кількістю людей, переважно похилого віку.

«Вирішила вакцинуватися, аби не наражати на небезпеку оточуючих. Вважаю, це має зробити кожен», – сказала Тетяна Глущенко.

Ще одна пацієнтка – лікарка-педіатриня Олена Форманчук. Впевнена: найважливіше зараз – сформувати колективний імунітет. Найкращий засіб – вакцинація.

«Закликаю робити щеплення. Не слід боятися. Так, побічні ефекти можуть бути. Про це каже і мій лікарський мозок. Та вони не настільки важкі, як ускладнення від коронавірусу», – поділилася Олена Форманчук.

В амбулаторії Слобожанського провели вже 250 щеплень. Вакцинують медиків, працівників соцслужб та людей віком за 80.

«Я сама першою серед колег зробила щеплення від COVID-19. Це важливо, аби зберегти життя, – розповіла директорка Слобожанського ЦПМСД Світлана Проскурня. – Записатися на вакцинацію у нас можна і в реєстратурі, і в сімейного лікаря».

Загалом на Дніпропетровщині вакцинували понад 6 тис медиків.

«Вакцинація – у розпалі. За загальною кількістю щеплень регіон утримує другу позицію після Києва. По всій області працюють 9 мобільних бригад та понад 200 амбулаторних пунктів щеплення», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька.

Від коронавірусу вже вакцинували 26,6 тис мешканців Дніпропетровщини.