У трьох громадах Дніпропетровської області розпочали роботу нові ЦНАПи

На Дніпропетровщині відкрили три нові центри надання адміністративних послуг. Нові сучасні ЦНАПи відкрили у Межиріцькій, Червоногригорівській та Юр’ївській громадах. Організували і віддалені робочі місця. Все – аби зробити сервіс максимально доступним для мешканців.

Під ЦНАПи облаштували зручні приміщення. У нових центрах працюють від 5 до 11 адміністраторів.

«Раніше за довідками зверталися до сільської ради. Лише у приймальні дні. Це було незручно. Тепер все зробили для людей. Створили комфортні умови працівникам і відвідувачам», – наголосила керівниця Межиріцького ЦНАПу Ольга Стаднік.

Серед найбільш затребуваних послуг – реєстрація місця проживання, видача дозволів, вирішення земельних питань, оформлення прав власності.

«Для зручності відвідувачів встановили термінали. Можна сплатити земельний податок, адміністративні збори», – розповіла очільниця Червоногригорівського ЦНАПу Наталія Гордієнко.

За день кожен центр обслуговує до 40 відвідувачів. Відповідають на запити, укладають договори. Працюють і онлайн, і напряму з людьми.

«Працівники центру завжди допоможуть, дадуть пораду. За документами люди йдуть і йдуть. Вирішують різні питання. Це субсидії, оренда, податки. Допомагаємо і бізнесу, і звичайним мешканцям», – зауважила начальниця Юр’ївського ЦНАПу Марина Боднар.